Kipras

E-kaina.lt

Ekskursijos Kipre

Ekskursijos Kipre

Agia Napa

 Ko gero pats įsimintiniausias ir populiariausias kurortas saloje. Tai lyg ramaus poilsio ir įvykių sūkurio kompromisas. Kurorto pakraštyje patartina apsistoti mėgstantiems ramesnį laiko praleidimą tarp biraus smėlio, kaitrios saulės ir gaivinančių maudynių. Kurorto centras verda tikrame linksmybių ir naktinių pramogų sūkuryje, nerimstančiame ir nepaleidžiančiame keliautojo iki pat saulėtekio. Kurorto pažiba-pagal senovinius graikų mitinius veikėjus sukurtas žymus vandens pramogų parkas „Waterworld“. Didžiausias vandens pramogų kompleksas Europoje kasmet sutraukia nesuskaičiuojamą daugybę poilsiautojų ir teikia beribį džiaugsmą mažiesiems. Vandens parko teritorijoje yra daug įvairiausių baseinų, kurių tarpe ypač išsiskiria „Alontis“, skaičiuojantis jau 70 metų. Vaikai ir suagusieji tikrai liks patenkinti akį traukiančiu Dinozaurų parku, kurį būtina aplankyti miestelyje.
Kurorto istorinių lankytinų vietų saraše yra Lotynų bažnyčia, žavinti unikaliais statiniais; 16 amžiaus vienuolynas su marmuriniu fontanu; Tautodailės muziejus, kurio ekspozicijoje puikuojasi tradiciniai Kipro įrankiai.  Norintiems pasigėrėti dar vienu iš daugybės salą puošiančių gamtos kampelių patariama nuvykti į Protanas, krištolinio vandens ir švelnaus smėlio rojų. Nekyla abejonių, kodėl Agia Napos restoranuose niekada netrūksta klientų-juose patiekiami ne tik gardūs tradiciniai Kipro, bet ir kinų, prancūzų ir italų virtuvių patiekalai.

Kikko vienuolynas

“Kikkos” vienuolynas, pastatytas 1092 metais, kur saugomas Dievo motinos Marijos paveikslas, nutapytas šventojo Luko, vieno iš dvidešimties apaštalų.

kykko-vienuolynas